Wu Tang Clan
Welcome to clan WUT!

Please Register or Login.

Join And Clan IRC:
http://wutirc.tk/
Wu Tang Clan
Welcome to clan WUT!

Please Register or Login.

Join And Clan IRC:
http://wutirc.tk/
Wu Tang Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wu Tang Clan

Wu Tang Clan - DotAEurope - Warcraft 3
 
HomeAdmin app : zoo_york- I_icon_mini_portalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Admin app : zoo_york-

Go down 
2 posters
AuthorMessage
zoo_york-
Project Administrator
Project Administrator
zoo_york-


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-02-17
Τόπος : Athens

Admin app : zoo_york- Empty
PostSubject: Admin app : zoo_york-   Admin app : zoo_york- I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:18 am

Personal Info


Your name: Ανδρέας - Teo

Date of Birth: 18/10/1995

Your country: Ελλάδα

Occupation: Μαθήτης 2ας Λυκείου - Μελλόντικος Προγραμματιστής & Πληροφορικάριος (Ελπίζω ).

Spoken languages: C2 Αγγλικά, Ελλήνικα, Β2 Γαλλικά και Α2 Γερμάνικα.



[size=18Experience, playtimes and general info :[/size]




Battle.Net Account: zoo_york
-

Former experience and/or safelisted channels: Eleos, ex- DiM , ex- PcR κ.α που δεν μου έρχονται στο μυαλό τώρα.EDIT:
DotA έπαιζα ghostgraz & pdc όταν πρωτοξεκίνησα!

Your activity and average playtime each week: Το ελάχιστο 25 games και το max είναι 45 games (μέχρι τώρα) (ELEOS).

Which time of the day you usually play: Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή μεσημέρι-βράδι ,
Τρίτη - Πέμπτη μεσημέρι-απόγευμα-βράδι Σαββατο μονο πρωί - μεσημέρι - βράδι και Κυριακή ΟΛΗ ΜΕΡΑ.

How long you have been playing DotA: Κοντεύω τα 5 χρόνια.

Your ability to communicate with others:Προσπαθώ να συμφιλιώνομαι με τους συμπαίκτες μου δημιουργώντας ένα ήρεμο και αστείο περιβάλλον με τους συμπαίκτες μου ακόμα και αν χάνουμε!Ποτέ δεν έχω βρίσει άσχημα εδώ και χρόνια στην dota όσο και αν με εξόργησει κάποιο άτομο όσο και αν με βρίσει δεν του αντάποδιδω.

Have you read the rules and agree to follow them?Τα έχω διαβάσει και τα έχω κατανοήσει εγώ τα έβαλα albino

How do you react/behave when you're under pressure?Με ηρεμία και κατανοώντας την κατάσταση προσπάθω να λήσω το πρόβλημα εφ'οσον ακολουθήσω τα rules του community.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks):Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα γτ κάποια άτομα έχουνε προσπαθίσει πολύ για να δημιουργήσουνε και να ανάπτυξουν το community including me Very Happy!

Is there anyone who can vouch for you? Αρκετά άτομα πιστεύω αν και μερίκοι έχουνε σταματήσει την dota .


Final Thoughts


Why do you want to be an Admin:Θέλω να γίνω admin για την κάλυτερη διεξαγωγή των games χωρίς να παραβαίνονται τα rules αλλα και να τηρούνται!Ακόμα θα ήθελα να γίνω admin για να τιμώρω τους παραβάτες, να βοήθαω οσους χρειάζονται βοήθεια και να στάματησουνε οι γνωστοί καταστροφέες των games.

Why should we pick you and what can you offer to us: Όπως προανέφερα παράπανω την καλύτερη διεξαγωγή των games χωρίς να παραβαίνονται τα rules αλλα και να τηρούνται.

A few things about yourself:
Είμαι λάτρης της metal και μ'αρέσει να βγαίνω έξω με τους φίλους μου.Μου αρέσει μαθαίνω τα μυστικά των υπολόγιστων και να γίνωμαι όλο και καλύτερος στο video - making και την DotA.Eπίσης οταν βαριέμαι κάνω πλάκες , παιζω tetris Razz jk (DotA foreva).Δεν είμαι οξύθημος και προσπαθώ να κάνω φιλίες με τους άλλους!

P.S Ελπίζω να μην σας κούρασα με το 'τεράστιο app" Σας ευχάριστώ για την κατανοήσή σας!! Cya lol!
Back to top Go down
https://wutangclan.forumgreek.com
HaDLoW)LiNk
Project Head Admin
Project Head Admin
HaDLoW)LiNk


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-02-17
Ηλικία : 30
Τόπος : patra'i'

Admin app : zoo_york- Empty
PostSubject: Καλοσορησες.............   Admin app : zoo_york- I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 9:35 am

Accepted

Παρακαλω να διαβαστουν τα rules..
Εφοσον εγινες admin πρεπει να παιζεις κανα game στα bots της Clan...


TopiC Closed


My Bad....Welcome Very Happy
Back to top Go down
 
Admin app : zoo_york-
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Admin Abuse
» Admin app (PentAlphA)
» Admin Application : TruSt(Me
» Admin Application Requirements
» Admin Aply H0N0R

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Wu Tang Clan :: Home Board :: Admin Applications :: Solved Applications-
Jump to: